Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortailGalleryLatest imagesPretraľnikRegistracijaChatLogin
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Latest topics
» Alfa Alfa Drug
tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole Icon_minitimesri kol 03, 2011 9:06 pm by Gost

» what is in fish oil
tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole Icon_minitimesri kol 03, 2011 4:05 pm by Gost

» Narcolepsy Treatment Drugs
tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole Icon_minitimesri kol 03, 2011 1:56 pm by Gost

» fish oil depression
tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole Icon_minitimepon kol 01, 2011 11:09 pm by Gost

» ăčíĺęîëîăč˙ ďëŕňíűĺ óńëóăč
tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole Icon_minitimened srp 31, 2011 7:16 pm by Gost

» Dispensing Medications In Elementary Schools
tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole Icon_minitimened srp 31, 2011 4:25 pm by Gost

» Sizes Of Nitrix Tablets
tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole Icon_minitimened srp 31, 2011 9:20 am by Gost

» Ďđîäâčćĺíčĺ íĺčçáĺćíî
tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole Icon_minitimečet srp 28, 2011 10:19 pm by Gost

» Distance Lethbridge Medicine Hat
tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole Icon_minitimečet srp 28, 2011 11:47 am by Gost

Online
Ukupno je: 1 korisnik/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 1 gost. :: 1 Bot

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 55, dana čet vel 15, 2024 5:55 am.

 

 tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole

Go down 
+3
Admin
kiseli krastavac
magnum
7 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
magnum
Mojsije foruma
Mojsije foruma
magnum


Male
Broj postova : 272
Age : 33
Mjesto : Split
Zanimanje : gimnazijalac vicematurant
Razred : a treći ef
Registration date : 19.02.2008

tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole Empty
PostajNaslov: tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole   tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole Icon_minitimesub oľu 01, 2008 2:15 pm

Dragi admine, nadam da ovo zadovoljava tvoje zahtjeve
[Vrh] Go down
kiseli krastavac
Mojsije foruma
Mojsije foruma
kiseli krastavac


Male
Broj postova : 180
Age : 33
Mjesto : Marjan
Zanimanje : manga?!?!?!?!?!
Razred : 3.f BOGTE,ONO,BOGTE
Registration date : 14.02.2008

tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole Empty
PostajNaslov: Re: tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole   tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole Icon_minitimesub oľu 01, 2008 8:02 pm

onda,magnume,šta ima? blush
[Vrh] Go down
magnum
Mojsije foruma
Mojsije foruma
magnum


Male
Broj postova : 272
Age : 33
Mjesto : Split
Zanimanje : gimnazijalac vicematurant
Razred : a treći ef
Registration date : 19.02.2008

tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole Empty
PostajNaslov: Re: tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole   tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole Icon_minitimesub oľu 01, 2008 8:08 pm

a evo, čini se da nam je naš dragi admin zakljucao temu o nepoštivanju građanskog prava o slobodi govora, kao da se nismo držali zadane nam teme. Ja mislim da se možda osjetio prozvan onim tvojim teorijama urote forumskog vrha. Što vi mislite, dragi kolega?
[Vrh] Go down
Admin
Nedodirljivi
Nedodirljivi



Male
Broj postova : 131
Age : 33
Mjesto : --
Zanimanje : --
Registration date : 19.12.2007

tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole Empty
PostajNaslov: Re: tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole   tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole Icon_minitimesub oľu 01, 2008 8:14 pm

Nemam ja ništa protiv nikoga niti se osjećam prozvanim. Samo sam reka kako sam primjetio da se u nekim temama postavljaju postovi nevezani za tu temu. Zamolio sam samo da se pridržavate zadane teme, ili ako želite raspravljati o nečem novome, da otvorite drugu temu... to je sve ...
[Vrh] Go down
https://marulic.forumhr.com
kiseli krastavac
Mojsije foruma
Mojsije foruma
kiseli krastavac


Male
Broj postova : 180
Age : 33
Mjesto : Marjan
Zanimanje : manga?!?!?!?!?!
Razred : 3.f BOGTE,ONO,BOGTE
Registration date : 14.02.2008

tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole Empty
PostajNaslov: Re: tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole   tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole Icon_minitimesub oľu 01, 2008 8:16 pm

Ja smatram da se nedodirljivi admin osjećao ugrožen našom elokventnošću ili je možda pomalo ljubomoran.Naime,mi smo se držali zadane teme a on je naše misli i osjećaje nazvao "štreberskim preseravanjima".Da li su onda svi ljudi na svijetu što znaju posložiti par suvislih te mudrih rečenica štreberi ili se ti ljudi možda preseravaju.Prije smo bili prozivani iz razloga što smo primitivni a sad dobijamo zadnje upozorenje zato jer smo sofisticirani!!! crying -jednostavno više nemamo alternativu izražavanja na ovome forumu!!!
[Vrh] Go down
magnum
Mojsije foruma
Mojsije foruma
magnum


Male
Broj postova : 272
Age : 33
Mjesto : Split
Zanimanje : gimnazijalac vicematurant
Razred : a treći ef
Registration date : 19.02.2008

tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole Empty
PostajNaslov: Re: tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole   tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole Icon_minitimesub oľu 01, 2008 8:20 pm

Da, ini ja nisam mogao da ne primjetim da nas se uvijek proziva od strane tzv. forumskog vrha ( cijenjeni Admin i njegovi moderatori) i da smo izloženi opetovanoj diskriminaciji i obespravljivanju na više razina. Danas je to u cijelome svijetu društveno neprihvatljiva pojava, ali čini se da uvriježena i ustaljena pravila ne vrijede i za nekolicinu na ovom forumu.
[Vrh] Go down
kiseli krastavac
Mojsije foruma
Mojsije foruma
kiseli krastavac


Male
Broj postova : 180
Age : 33
Mjesto : Marjan
Zanimanje : manga?!?!?!?!?!
Razred : 3.f BOGTE,ONO,BOGTE
Registration date : 14.02.2008

tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole Empty
PostajNaslov: Re: tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole   tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole Icon_minitimesub oľu 01, 2008 8:25 pm

Upravo tako!!!Ja i moj kolega moramo se držati pravila foruma ( što i činimo!! ) a vrh foruma nas tretira kao diletante.Usporedno tome ni sam vrh se ne drži pravila............
[Vrh] Go down
kiseli krastavac
Mojsije foruma
Mojsije foruma
kiseli krastavac


Male
Broj postova : 180
Age : 33
Mjesto : Marjan
Zanimanje : manga?!?!?!?!?!
Razred : 3.f BOGTE,ONO,BOGTE
Registration date : 14.02.2008

tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole Empty
PostajNaslov: Re: tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole   tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole Icon_minitimesub oľu 01, 2008 8:26 pm

OBIČNO SE TVRDI DA SILA NIJE ARGUMENT,ALI SVE OVISI O TOME ŠTO SE ŽELI DOKAZATI!!! hammer
[Vrh] Go down
magnum
Mojsije foruma
Mojsije foruma
magnum


Male
Broj postova : 272
Age : 33
Mjesto : Split
Zanimanje : gimnazijalac vicematurant
Razred : a treći ef
Registration date : 19.02.2008

tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole Empty
PostajNaslov: Re: tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole   tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole Icon_minitimesub oľu 01, 2008 8:37 pm

I ja smatram da su nam na ovom forumu oduzeta osnovna ljudska i građanska prava zajamčena mnogim pravnim dokumentima od Povelje UN-a i Ustava Republike Hrvatske, pa do čini mi se i Pravilnika ovog foruma. Naša prava oduzeta su nam od strane nekolicine koji poput oligarha nedodirljivo vladaju forumom koji bi trebao pružati jednakost svim učenicima naše gimnazije.
[Vrh] Go down
Billie Jean
Moderator
Moderator
Billie Jean


Female
Broj postova : 129
Age : 34
Mjesto : Split
Zanimanje : omiljena moderatorica
Razred : IV.e
Registration date : 19.12.2007

tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole Empty
PostajNaslov: Re: tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole   tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole Icon_minitimesub oľu 01, 2008 8:43 pm

nitko vas ne sili da posjećujete ovaj forum kojim ste tako nezadovoljni i zakinuti od strane tzv forumskog vrha glare
[Vrh] Go down
kiseli krastavac
Mojsije foruma
Mojsije foruma
kiseli krastavac


Male
Broj postova : 180
Age : 33
Mjesto : Marjan
Zanimanje : manga?!?!?!?!?!
Razred : 3.f BOGTE,ONO,BOGTE
Registration date : 14.02.2008

tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole Empty
PostajNaslov: Re: tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole   tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole Icon_minitimesub oľu 01, 2008 8:43 pm

ako pogledaš situaciju iz psihološkog aspekta shvatit ćeš da ono što čovjeku može najviše pomoći u svladavanju životnih teškoća je stav da mu je cijeli svijet ( u adminovu slučaju forum ) inferioran-očito admin podržava taj osjećaj u sebi zbog nekakvih problema ( pretpostavka ).Što misliš?
[Vrh] Go down
magnum
Mojsije foruma
Mojsije foruma
magnum


Male
Broj postova : 272
Age : 33
Mjesto : Split
Zanimanje : gimnazijalac vicematurant
Razred : a treći ef
Registration date : 19.02.2008

tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole Empty
PostajNaslov: Re: tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole   tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole Icon_minitimesub oľu 01, 2008 8:52 pm

Možda cijenjenom adminu kontrola i superiornost nad ostalima zadovoljava libido, a ako se osjeća nedovoljno u stvarnom životu onda to pokušava na internetskim forumima
[Vrh] Go down
kiseli krastavac
Mojsije foruma
Mojsije foruma
kiseli krastavac


Male
Broj postova : 180
Age : 33
Mjesto : Marjan
Zanimanje : manga?!?!?!?!?!
Razred : 3.f BOGTE,ONO,BOGTE
Registration date : 14.02.2008

tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole Empty
PostajNaslov: Re: tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole   tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole Icon_minitimesub oľu 01, 2008 8:59 pm

Zadovoljstvo je jedina stvar vrijedna teoretiziranja.Nažalost,teorija da vrijedi živjeti radi zadovoljstva i uživanja nije još dokazana pa ne mogu citirati nijednog teoretičara ponaosobno,međutim treba biti svjestan da tajna vječne mladosti je u velikoj strasti za uživanjem.Možda admina to kopka?
[Vrh] Go down
magnum
Mojsije foruma
Mojsije foruma
magnum


Male
Broj postova : 272
Age : 33
Mjesto : Split
Zanimanje : gimnazijalac vicematurant
Razred : a treći ef
Registration date : 19.02.2008

tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole Empty
PostajNaslov: Re: tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole   tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole Icon_minitimesub oľu 01, 2008 9:01 pm

Ne, ja sam više za freudov psihoanalitčki pristup u psihologiji. Što misliš da adminov potpis " I want to play a game" znači?
[Vrh] Go down
kiseli krastavac
Mojsije foruma
Mojsije foruma
kiseli krastavac


Male
Broj postova : 180
Age : 33
Mjesto : Marjan
Zanimanje : manga?!?!?!?!?!
Razred : 3.f BOGTE,ONO,BOGTE
Registration date : 14.02.2008

tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole Empty
PostajNaslov: Re: tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole   tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole Icon_minitimesub oľu 01, 2008 9:03 pm

Možda:"ja se želim igrati igre u kojoj vi pišete svoja razmišljanja a ja ih nazivam štreberskim preseravanjima!"-moja teorija,tvoja?
[Vrh] Go down
magnum
Mojsije foruma
Mojsije foruma
magnum


Male
Broj postova : 272
Age : 33
Mjesto : Split
Zanimanje : gimnazijalac vicematurant
Razred : a treći ef
Registration date : 19.02.2008

tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole Empty
PostajNaslov: Re: tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole   tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole Icon_minitimesub oľu 01, 2008 9:04 pm

Odražava li to neku drugačiju, potisnutu i skrivenu želju?
[Vrh] Go down
Admin
Nedodirljivi
Nedodirljivi



Male
Broj postova : 131
Age : 33
Mjesto : --
Zanimanje : --
Registration date : 19.12.2007

tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole Empty
PostajNaslov: Re: tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole   tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole Icon_minitimesub oľu 01, 2008 9:05 pm

... di ovaj svit vodi .... i mladi evo počeli filozofirat ... huh
Ljudi ostavite se vi admina .... dok vam je na vrime ....
[Vrh] Go down
https://marulic.forumhr.com
magnum
Mojsije foruma
Mojsije foruma
magnum


Male
Broj postova : 272
Age : 33
Mjesto : Split
Zanimanje : gimnazijalac vicematurant
Razred : a treći ef
Registration date : 19.02.2008

tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole Empty
PostajNaslov: Re: tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole   tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole Icon_minitimesub oľu 01, 2008 9:08 pm

je li to prijetnja
[Vrh] Go down
Admin
Nedodirljivi
Nedodirljivi



Male
Broj postova : 131
Age : 33
Mjesto : --
Zanimanje : --
Registration date : 19.12.2007

tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole Empty
PostajNaslov: Re: tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole   tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole Icon_minitimesub oľu 01, 2008 9:09 pm

to je samo dobronamjerni savjet ... wink
[Vrh] Go down
https://marulic.forumhr.com
kiseli krastavac
Mojsije foruma
Mojsije foruma
kiseli krastavac


Male
Broj postova : 180
Age : 33
Mjesto : Marjan
Zanimanje : manga?!?!?!?!?!
Razred : 3.f BOGTE,ONO,BOGTE
Registration date : 14.02.2008

tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole Empty
PostajNaslov: Re: tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole   tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole Icon_minitimesub oľu 01, 2008 9:09 pm

hmh....ne bih znao!!!to ću još analizirati!!ovo je u biti veoma težak slučaj!!! no comment
[Vrh] Go down
kiseli krastavac
Mojsije foruma
Mojsije foruma
kiseli krastavac


Male
Broj postova : 180
Age : 33
Mjesto : Marjan
Zanimanje : manga?!?!?!?!?!
Razred : 3.f BOGTE,ONO,BOGTE
Registration date : 14.02.2008

tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole Empty
PostajNaslov: Re: tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole   tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole Icon_minitimesub oľu 01, 2008 9:12 pm

od arogantnog tiranina do dobronamjernog savjetnika....."promjenjiva raspoloženja kratko traju i u tome je njihov najveći šarm!!!" confused
[Vrh] Go down
magnum
Mojsije foruma
Mojsije foruma
magnum


Male
Broj postova : 272
Age : 33
Mjesto : Split
Zanimanje : gimnazijalac vicematurant
Razred : a treći ef
Registration date : 19.02.2008

tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole Empty
PostajNaslov: Re: tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole   tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole Icon_minitimesub oľu 01, 2008 9:13 pm

mislim da je ovo slučaj dostojan i samog freuda. jer ako se gllavom našeg cijenjenog admina motaju neke izopačene, mračne misli tada moramo uložiti sve naše snage da bi spasili našu omiljenu moderatoricu Billie Jean od tog... monstruma. potencijalnog
[Vrh] Go down
Admin
Nedodirljivi
Nedodirljivi



Male
Broj postova : 131
Age : 33
Mjesto : --
Zanimanje : --
Registration date : 19.12.2007

tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole Empty
PostajNaslov: Re: tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole   tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole Icon_minitimesub oľu 01, 2008 9:16 pm

biggrin ... aj aj ... vidim ja da vama nažalost nema pomoći .... uživajte i nastavite sa dubokoumnom analizom moga psihološkog profila ...
[Vrh] Go down
https://marulic.forumhr.com
kiseli krastavac
Mojsije foruma
Mojsije foruma
kiseli krastavac


Male
Broj postova : 180
Age : 33
Mjesto : Marjan
Zanimanje : manga?!?!?!?!?!
Razred : 3.f BOGTE,ONO,BOGTE
Registration date : 14.02.2008

tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole Empty
PostajNaslov: Re: tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole   tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole Icon_minitimesub oľu 01, 2008 9:16 pm

Ja mislim da će naša omiljena moderatorica Billie Jean sama procijeniti kada je u opasnosti a kada ne.Da nije sposobna za takvo što definitivno ne bi bila moderatorica.Ono što želim reći je da naša omiljena moderatorica Billie Jean zna prepoznati negativce,primitivce,itd.-sjećaš se kako je prepoznala nas? tongue smile
[Vrh] Go down
magnum
Mojsije foruma
Mojsije foruma
magnum


Male
Broj postova : 272
Age : 33
Mjesto : Split
Zanimanje : gimnazijalac vicematurant
Razred : a treći ef
Registration date : 19.02.2008

tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole Empty
PostajNaslov: Re: tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole   tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole Icon_minitimesub oľu 01, 2008 9:18 pm

da, našu istinsku vrijednost, nadam se da će biti te sreće i s adminom. Što ti misliš, ima li kakav poremećaj ličnosti?
[Vrh] Go down
Sponsored content





tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole Empty
PostajNaslov: Re: tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole   tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
tema o svemu i svacamu, pa i o ucenicima skole
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Otvaranje novih tema i postanje

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Škola :: Učenici-
Forum(o)Bir: